Sep 16th Network Bakımı (Almanya)

Sayın Müşterilerimiz , Almanya  DATADOCK veri merkezimizde  21 EYLÜL 2011 Çarşamba günü network bakımı yapılacaktır. Gece yapılacak çalışma sırasında  01:30  02:00 arasında  kısa kesintiler yaşayabilirsiniz.Sunucularınızı yeniden başlatmanız yada kapatmanıza gerek yoktur. Bilginize sunarız. Server Bilişim ... Devamını Oku »

Oct 21st Veri Merkezi Değişikliği !

Sayın Müşterilerimiz, Serverloft omurgası altında bulunan networkümüz 22 ekim günü   yine serverloft'a ait olan yeni kurulan  "datadock" veri merkezine taşınacaktır. Sunucumun IP adresi değişecek mi ? Hayır sunucularınızın IP adresleri aynı kalacak . Ping süreleri artacak mı ? Ping süresi bulunduğunuz bölgeye göre ... Devamını Oku »

Aug 23rd Windows 2008 & Ubuntu VPS'ler Stokta

SERVER.NET.TR En güncel sistemleri size sunmaya devam ediyor.   Kiralayabileceğiniz Sanal Sunucu sistemleri .   Windows 2008 , Centos , Ubuntu ,Redhat olarak belirlenmiştir. Sanallaştırma yazılımı olarak VİRTUOZZO kullanılmaktadır. Tüm VPS sunucularımız da  yan tarafta bulunan işlemciler harici farklı ... Devamını Oku »

Aug 23rd SERVER.NET.TR DESTEK FORUMLARI AÇILDI.

Siz değerli müşterilerimiz , sunucu yönetimi ya da hosting hesabınızda aldığınız basit hataları ya da bazı konularda tartışabileceğiniz destek alabileceğiniz forumumuz açılmıştır.

http://forum.server.net.tr

Aug 22nd SERVER.NET.TR ARANIZDA.

Server Bilişim aranızda . Neden SERVER.NET.TR ? Çünkü SERVER.NET.TR  sizlere dünya standartlarında hizmeti ve en uygun fiyatı  vermeyi hedeflemiştir. Çünkü SERVER.NET.TR  problemlerinizi en kısa zamanda  çözmeyi garanti ediyor. Herhangi bir bileşen kuramadınız ... Devamını Oku »