Sep 16th Network Bakımı (Almanya)

Sayın Müşterilerimiz , Almanya  DATADOCK veri merkezimizde  21 EYLÃœL 2011 ÇarÅŸamba günü network bakımı yapılacaktır. Gece yapılacak çalışma sırasında  01:30  02:00 arasında  kısa kesintiler yaÅŸayabilirsiniz.Sunucularınızı yeniden baÅŸlatmanız yada ... Devamını Oku »

Oct 21st Veri Merkezi DeÄŸiÅŸikliÄŸi !

Sayın Müşterilerimiz, Serverloft omurgası altında bulunan networkümüz 22 ekim günü   yine serverloft'a ait olan yeni kurulan  "datadock" veri merkezine taşınacaktır. Sunucumun IP adresi deÄŸiÅŸecek mi ? Hayır sunucularınızın IP adresleri aynı kalacak . Ping süreleri artacak mı ... Devamını Oku »

Aug 23rd Windows 2008 & Ubuntu VPS'ler Stokta

SERVER.NET.TR En güncel sistemleri size sunmaya devam ediyor.   KiralayabileceÄŸiniz Sanal Sunucu sistemleri .   Windows 2008 , Centos , Ubuntu ,Redhat olarak belirlenmiÅŸtir. SanallaÅŸtırma yazılımı olarak VÄ°RTUOZZO kullanılmaktadır. Tüm VPS sunucularımız da  yan tarafta bulunan ... Devamını Oku »

Aug 23rd SERVER.NET.TR DESTEK FORUMLARI AÇILDI.

Siz deÄŸerli müÅŸterilerimiz , sunucu yönetimi ya da hosting hesabınızda aldığınız basit hataları ya da bazı konularda tartışabileceÄŸiniz destek alabileceÄŸiniz forumumuz açılmıştır.

http://forum.server.net.tr

Aug 22nd SERVER.NET.TR ARANIZDA.

Server BiliÅŸim aranızda . Neden SERVER.NET.TR ? Çünkü SERVER.NET.TR  sizlere dünya standartlarında hizmeti ve en uygun fiyatı  vermeyi hedeflemiÅŸtir. Çünkü SERVER.NET.TR  problemlerinizi en kısa zamanda  çözmeyi garanti ediyor. Herhangi bir bileÅŸen ... Devamını Oku »